Detské rastúce stoly a stoličky, Kancelársky nábytok

 
Telefonický kontaktOnline chatVyhľadávanieMoje kontoNákupný košík00,00 €
Prihlasovacie meno:

Prihlasovacie heslo:

Nachádzate sa: Ergonomické pomôcky / Výškovo nastaviteľné stoly

Výškovo nastaviteľné stoly

Výškovo nastaviteľný stôl patrí k najzákladnejším ergonomickým pomôckam na pracovisku. Vďaka nemu môže užívateľ vždy prispôsobiť svoje pracovisko tak, aby bol v ideálnej pozícií.

Sedenie nie je evolučne prirodzenou polohou ľudského tela a už 2-3 hodiny každodennej práce pri stole majú trvalý vplyv na Vaše zdravie a preto nastavenie ideálnej výšky pracovnej plochy oceňuje stále viac užívateľov.

Kombináciou ergonomických produktov si dokážete sami vytvoriť presne podľa Vašich potrieb ideálne ergonomické pracovisko. 

S výškovo nastaviteľnými stolmi však môžete svojmu telu prospieť, pretože aj obyčajným státím pri práci a drobnými pohybmi v oblasti panvy, ktoré si pri práci ani neuvedomujete, posilňujete bedrovú chrbticu a spaľujete omnoho viac kalórií ako pri sedení.

Pokiaľ pri práci stojíte, ste naviac omnoho bystrejší a výkonnejší. Pri takomto riešení Vášho pracoviska môžete striedať sedenie/státie podľa potreby bez obmedzenia.

Výškovo nastaviteľný stôl máme trvalo k vyzkúšaniu v našej predajni.

Radi Vám na našej predajni povieme o výhodách nastaviteľných stolov viac. Príďte si ich k nám vyzkúšať alebo požičať k otestovaniu u Vás doma / v práci.

MOTION
Výškovo nastaviteľné stoly

MOTION

Stoly MOTION a MOTION ERGO Vám umožnia vykonať vítanú zmenu a pokračovať v práci v stoji. Paže zostávajú podopreté a oproti sedeniu dochádza k pretiahnutiu svalov na nohách. Celkovo sa zlepší krvný obeh a určite sa budete cítiť lepšie.

Detail
EXVIZIT
Výškovo nastaviteľné stoly

EXVIZIT

Pracovať v sede a zároveň v stoji nebude odteraz žiadnou prekážkou. Výškovo nastaviteľnými stolmi jasne ukážete rešpekt k ergonomickým požiadavkám a záujmu o svoje zdravie.

Detail