Prajeme Vám úspešný nový rok 2019.

Predajňa s ergonomickým nábytkom

phone  Potrebujete poradiť? 0905 641 085 (Po - Pi: 09:00 - 17:00)

Nachádzate sa: Ergonomické pomôcky / Ramená na monitory

Ramená na monitory

Rameno na monitor patrí k najzákladnejším ergonomickým pomôckam na pracovisku. Vďaka nemu môže užívateľ vždy prispôsobiť svoj monitor tak, aby bol v ideálnej pozícií.

Nastavenie vzdialenosti a výšky monitoru tak oceňuje mnoho užívateľov. Ploché monitory výrazne zmenili domáce a firemné kancelárie a ich najväčšou výhodou je, že môžu byť ľahko namontované na nastaviteľné rameno.

Vďaka jednoduchému nastavenie, extrémnej stabilite a elegantnému vzhľadu, Vám umožnia získať čo najviac z Vašej investície do monitoru. Poskytujú nastavenia bez námahy a vytvárajú značné priestorové úspory.

Okrem toho, nastaviteľné rameno umožňuje monitoru, aby sa odsunul z dosahu pracovnej plochy ak ho nepotrebujeme a vytvoril sa ďalší priestor na pracovnom stole pre práce, na ktoré počítač nepotrebujeme. 

Ramená HUMANSCALE sa radia medzi priekopníkov v tejto oblasti a svojou funkčnosť sa radia medzi TOP modely, ktoré inde nenájdete.

Kombináciou ergonomických produktov si dokážete sami vytvoriť presne podľa Vašich potrieb ideálne ergonomické pracovisko.

Príďte si ergonomické doplnky pre prácu na počítači výskúšať u nás na predani. Máme ich pre Vás k vyzkúšaniu pripravené v našej predajni

Naši odborný a špecializovaný predajcovia Vám na predajni radi tieto doplnky predvedú a môžete si ich vyskúšať pri výškovo nastaviteľnom stole, kde navolíme výšku pracovnej plochy presne ako u Vás doma / v práci. Príďte si ich k nám vyzkúšať alebo požičať k otestovaniu u Vás doma alebo v práci. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Na 1 monitor
Ramená na monitory

Na 1 monitor

Rameno na monitor patrí k najzákladnejším ergonomickým pomôckam na pracovisku. Uchytenie pre 1 monitor.

Detail