phone  905 641 085 Kontakty

Stoličky THERAPIA BODY

Dôležitým prvkom modelov ergonomických stoličiek THERAPIA je patentovaný systém 4 -roch unikátnych terapeutických bioaktívnych zón s funkciou vyrovnávania chrbtice), tvorené špeciálnym tvarovaním sedadla a chrbtovej opierky. BIOZÓNY aktívne pôsobia bez vedomia užívateľa na krvný a lymfatický obeh.

Koncept stoličiek THERAPIA BODY  ponúka pohodlie pre mužov. Plný dizajn chrbtovej opierky podoprie aj široké ramená.  BIOZÓNY pri všetkých modeloch BODY pôsobia pocitovo tuhšie a vďaka špeciálne vyvinutému tvarovaniu je aj dlhé sedenie príjemné. Dotyky THERAPIE aktívne podporujú kľúčové telesné funkcie a myseľ tak zostáva dlho sústredená. BIOZÓNY umožňujú hlboké dýchanie a majú pozitívny vplyv na polohu tela a vnútorné orgány. Doprajte si THERAPIU. Vaše zdravie za to stojí.

Terapeutický účinok je tu oproti modelom ENERGY zreteľne pocitovo pevnejší predovšetkým vďaka použitiu tvrdších výplňových materiálov v sedadle aj operadle. Preto je BODY prednostne určená skôr stredným a väčším typom postavy ale modely 2XL a 3XL aj extrémne vysokým a robustným typom postavy. Modely BODY tak ponúkajú vynikajúcu prevenciu a najvyššie a profesionálne riešenie ochrany zdravia pred škodlivými následkami dlhého sedenia pri počítači pre väčšinu bežnej populácie.

DOKONALÁ ERGONÓMIA

Pre maximálne pohodlie a náročných zákazníkov ponúkajú stoličky BODY vo výbave COM individuálne ergonomické doplnky pre maximálne prispôsobenie na mieru Vášmu typu postavy.

VÁŠ OSOBNÝ TERAPEUT

Až 80 % dospelej populácie trpí bolesťami chrbta pri sedení. Buďte iný! Doprajte si stoličku ako svojho osobného terapeuta presne na mieru. Zmeňte dlhé sedenie na každodennú THERAPIU.

Bez podkategórii