phone  905 641 085 Kontakty

Stoličky THERAPIA ENERGY

Dôležitým prvkom modelov ergonomických stoličiek THERAPIA je patentovaný systém 4 -roch unikátnych terapeutických bioaktívnych zón s funkciou vyrovnávania chrbtice), tvorené špeciálnym tvarovaním sedadla a chrbtovej opierky. BIOZÓNY aktívne pôsobia bez vedomia užívateľa na krvný a lymfatický obeh.

Koncept stoličiek THERAPIA ENERGY pristane hlavne ženám. Odľahčený dizajn chrbtovej opierky umožňuje dokonalé natiahnutie.   BIOZÓNY pri všetkých modeloch ENERGY pôsobia pocitovo mäkšiea vďaka špeciálne vyvinutému tvarovaniu je aj dlhé sedenie príjemné. Dotyky THERAPIE aktívne podporujú kľúčové telesné funkcie a myseľ tak zostáva dlho sústredená. BIOZÓNY umožňujú hlboké dýchanie a majú pozitívny vplyv na polohu tela a vnútorné orgány. Doprajte si THERAPIU. Vaše zdravie za to stojí.

Terapeutický účinok je tu oproti modelom BODY zreteľne pocitovo mäkší predovšetkým vďaka použitiu mäkších výplňových materiálov v sedadle aj operadle. Preto je ENERGY prednostne určená skôr menším alebo stredným typom postáv a prevažne štíhlejším postavám. Modely ENERGY tak ponúkajú vynikajúcu prevenciu a najvyššie a profesionálne riešenie ochrany zdravia pred škodlivými následkami dlhého sedenia pri počítači pre väčšinu bežnej populácie.

Dokonalá ergonómia

Pre maximálne pohodlie a náročných zákazníkov ponúkajú stoličky ENERGY vo výbave COM individuálne ergonomické doplnky pre maximálne prispôsobenie na mieru Vášmu typu postavy.

VÁŠ OSOBNÝ TERAPEUT: až 80 % dospelej populácie trpí bolesťami chrbta pri sedení. Buďte iný! Doprajte si stoličku ako svojho osobného terapeuta presne na mieru. Zmeňte dlhé sedenie na každodennú THERAPIU.

 

Bez podkategórii