phone  905 641 085 Kontakty

Doprava a platba

Metódy platby

Osobný odber - ak uprednostňujete osobné jednanie, radi Vás privítame na našej predajni na Alžbetinej 51 v Košiciach.
Pri osobnom odbere môžete samozrejme tovar zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.Pri osobných odberoch nie je účtované prepravné.

Platba bankou vopred - tovar zaplatíte vopred na predfaktúru a potom si ho osobne vyzdvihnete, alebo Vám bude doručený podľa termínu výroby uvedeného pri tovare na Vami udané miesto určenia po pripísaní platby v prospech nášho účtu. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom totožnosti s fotografiou.

Faktúra so splatnosťou - platba prevodom na faktúru so splatnosťou. Táto možnosť je prioritne určená pre štátne inštitúcie, úrady, školy alebo pre firmy na základe dohody vopred (teléfón / mail).

Platba na dobierku - tovar zaplatíte pri dodaní Vašej objednávky k Vám. Pri preberaní tovaru je potrebné preukázať svoju totožnosť platným dokladom totožnosti s fotografiou.

Platba kartou ONLINE - rýchla online platba za použitia platobnej karty alebo internetového bankovníctva Vašej banky. Bezpečnosť platby garantuje GoPay podľa medzinárodných bezpečnostných štandardov.

Doprava

Doprava kuriér SPS, kuriér POŠTA alebo autá firmy VV MIX,s.r.o.

Väčšinu objednaného tovaru dopravujeme kuriérskymi službami alebo vlastnou dopravou.
Náš prvoradý cieť je aby bol náš zákazník maximálne spokojný.
Doručenie je štandardne v pracovných dňoch (8-17 hod).

Objednaný tovar Vám bude doručený za prvé uzamykateľné dvere (k budove vašej firmy,domu,bytu atď.) bez vynášania na dodaciu adresu. Vynesenie tovaru si zákazník zabezpečuje sám (pokiaľ to nie pri objednávku tovaru dohodnuté ináč). Pri dodávke nábytku, kde zákazník požaduje aj montáž, je potrebné podrobnosti dodania dohodnúť pri zadaní objednávky.

Termín dodania je zákazníkovi oznámený vždy minimálne deň vopred (ak je to možné aj s približným časom dodania).

Reklamácie tovaru - Zákazník je povinný prevziať zásielku až po dôkladnej kontrole obalu a tovaru pod obalovým materiálom iba ak nie je nijako poškodená. V prípade poškodenia tovaru je zákazník povinný uviesť výhradu k zásielke a to stručným a presným popisom poškodenia do dodacieho listu prepravcu alebo s vodičom spísať škodový zápis! Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu, v ktorom nebola uvedená výhrada k povahe poškodenia tovaru, nebude braný ohľad!

Cena prepravných služieb Slovensko:

- spôsob doručenia kuriér SPS, kuriér POŠTA alebo autá firmy VV MIX,s.r.o.

  • Objednávka do 500€ - cena za kompletnú dopravu 8 € (v prípade, že bude váha tovaru do 5 kg, bude cena dopravy 6,60 €)
  • Objednávka nad 500€ - doprava ZADARMO

Presnú cenu dopravy vidíte zobrazenú pri každom produkte (6,50€ / 8€ / ZADARMO).