phone  905 641 085 Kontakty

O nás

Staráme sa o Vás už viac než 20 rokov!

 

Starostlivosť o Vaše správne sedenie a zdravšie ergonomické pracovné prostredie sa pre nás stalo poslaním. Začínali sme ako malá rodinná firma, ktorá sa postupne etablovala na trhu s kancelárskym nábytkom. Postupne sme sa cez predaj kancelárskeho nábytku a kancelárskych, ergonomických a konferenčných stoličiek a kresiel vyprofilovali na špičkového predajcu ergonomických zdravotných stolov, zdravotných a ergonomických stoličiek a ergonomických pomôcok pre vytvorenie zdravšieho pracoviska.

Dôraz kladieme navýber kvalitných výrobcov s tradíciou, ako napríklad fi. MAYER, PROWORK, HOBIS alebo EXNER.  Aj preto Vám na množstvo produktov poskytujeme nadštandardnú 5 - ročnú záruku.

Veľmi nás teší, že sme už po dlhé roky stále vyhlásení za jedného z najlepších  predajcov detských rastúcich stolov a detských rastúcich stoličiek firmy MAYER v rámci SR.

Okrem detského nábytku u nás nájdete široký sortiment kancelárskeho a konferenčného nábytku,  rôzne ergonomické doplnky ako vertikálne myši, polohovateľné výškovo nastaviteľné stoly, podložky pod nohy, kvalitné LED lampy alebo nastaviteľné ramená na monitory.

Sme najstarším a najskúsenejším predajcom zdravotných stoličiek THERAPIA v SR a naozaj rozumieme tomu čo predávame. Neveríte?? Príďte si zdravšie sadnúť a zažite ten rozdiel.

Našim cieľom je pomôcť Vám s vytvorením takého pracovného prostredia, ktoré bude rešpektovať Vašu individuálnu ergonómiu, dĺžku a typ práce a priestor ktorý pri tom využívate.

Tešíme sa na Vás v našom showroome na Alžbetinej ulici 51 v Košiciach, alebo na webovej stránke www.stolickymix.sk

 

„…. Pretože Vaše zdravie je aj našou vizitkou….“