Prajeme Vám úspešný nový rok 2019.

Predajňa s ergonomickým nábytkom

phone  Potrebujete poradiť? 0905 641 085 (Po - Pi: 09:00 - 17:00)

Nachádzate sa: Stoličky / Balančné stoličky

Balančné stoličky

Prečo práve balančné stoličky?

Aktívne sedenie na stoličkách ERCOLINO od sediaceho vyžaduje neustále udržovanie balansu (rovnováhy), čo je ergonomicky veľmi pozitívne, podporuje dynamické, správne a flexibilné pozície sedu, udržuje bystrú a jasnú myseľ, podporuje dynamický a pružný postoj, chráni prirodzenú, fyziologickú štruktúru chrbtice a to hlavne v oblasti bedrovej chrbtice.

Sedenie na týchto stoličkách možňuje pohyblivosť panvy, trupu a horných končatín, pričom znižuje problémy s bedrovými a krčnými stavcami a ztuhnutými ramenami. Ich široké využitie nájdeme ako opory sedenia/státia v kuchyni pri kuchynských linkách, barových pultoch, pri krátkodobom sedení pr počítači alebo len pri posedávaní v obývacej alebo detskej izbe. Mimo bytové prostory jsou vhodné zejména pro krátkodobých poradách na pracoviskách, recepciách. 

Stoličky sú nielen balančné ale aj pružné, čo robí zo sedenia nečakane príjemný zážitok.

Vykývné stoličky MAYER NEST nie sú určené na dhodobé viachodinové sedenie, ale sú vynikajúcou ergonomickou alternatívou na striedanie sedu kvôli zaťaženiu iných svalových partií k dobrej ergonomickej stoličke nakoľko sú na nestabilnom výkyvnom podstavci s bezpečnou protišmykovou úpravou, sú relatívne malé a ľahké a nezaberajú toľko miesta ako bežné kancelárske stoličky.

Na našej kamennej predajni v Košiciach sú Vám k dispozícií na vyskúšanie vždy minimálne 2 vzorky týchto stoličiek. 

Naši odborný a špecializovaný predajcovia Vám stoličky na predajni radi predvedú a môžete si ich vyskúšať pri výškovo nastaviteľnom stole, kde navolíme výšku pracovnej plochy presne ako u Vás doma / v práci. Príďte si ich k nám vyzkúšať alebo požičať k otestovaniu u Vás doma alebo v práci. 

Tešíme sa na Vašu návštevu :-)

Naša spoločnosť je autorizovaný predajca sedacieho nábytku spoločnosti MAYER už od roku 2000.

 

1 / 3
Ďalších 16 z 23  
1 / 3