Predajňa s ergonomickým nábytkom

phone  Potrebujete poradiť? 0905 641 085 (Po - Pi: 09:00 - 17:00)

Nachádzate sa: Detský nábytok

Detský nábytok

   Aj Vaše deti si zaslúžia svoje vlastné ergonomické pracovisko a o to viac keď je možnosť vybaviť jeho vlastný priestor rastúcim nábytkom pre deti. Je SUPER, že si stále viac rodičov uvedomuje, že návyky správneho sedenia je treba učiť a ovplyvňovať správnym smerom už od malička. Nami ponúkaný rastúci nábytok pre deti je rozhodnutie správným smerom.  

5-ročná záruka, spolu s možnosťou montáže a skvelým záručným a pozáručným servisom spolu s dodaním k Vám domov zdarma je SUPER ponuka od nás už viac rokov po sebe ako najlepšieho predajcu detského rastúceho nábytku MAYER v SR. 

Detský rastúci nábytok máme celoročne vystavený v našej kamennej predajni v Košiciach a celý sortiment si u nás môžete spoločne s Vašimi deťmi vyskúšať Radi Vám predvedieme všetky produkty a vysvetlíme Vám ich správne používanie.

Detské rastúce stoličky
Detský nábytok

Detské rastúce stoličky

Zdravšie sedenie pre Vaše deti.

Detail
Detské rastúce stoly + doplnky
Detský nábytok

Detské rastúce stoly + doplnky

Rastúce stoly s nastaviteľnou výškou pracovnej plochy podľa rastu Vašich detí, pomôžu Vašim deťom jednoduchšie preplávať od detstva k dospelosti s dôrazom na ergonómiu, čím im zabezpečíte správne zdravotné návyky.

Detail