Predajňa s ergonomickým nábytkom

phone  Potrebujete poradiť? 0905 641 085 (Po - Pi: 09:00 - 17:00)

Nachádzate sa: Stoličky / Zdravotné stoličky THERAPIA

Zdravotné stoličky THERAPIA

Stoličky THERAPIA predstavujú najvyšší užívateľský štandard ergonómie sedenia s najlepšie spracovaným ergonomickým prispôsobením stoličky podľa typu (charakteru) postavy na svete. Výnimočnosť stoličiek spočíva v použití bioaktívnych zón, ktoré pri aktívnom sede pôsobia na všetky dôležité časti ľudského tela a zásadným spôsobom bránia nesprávnej pozícií tela počas sedenia.

5 KROKOV K SPRÁVNEMU SEDENIU THERAPIA:

1.) ZVOĽTE SI SPRÁVNU VEĽKOSŤ. THERAPIA je individuálne riešenie na mieru. Vyberajte si podľa svojej výšky, váhy a typu postavy. U nás máte z čoho.

2.) VYBERTE SI DIZAJN. Zoštíhlený dizajn ENERGY vyhovuje menším a štíhlejším postavám vo veľkostiach S–M–L–XL. Plný dizajn BODY ponúka väčší komfort robustnejším chrbátom, vyšším postavám a širším ramenám vo veľkostiach L–XL–2XL–3XL. Vo veľkosti L a XL si môžete vybrať z obidvoch typov dizajnu.

3.) VÝBAVA PRO ALEBO COM? PRO je cenovo dostupnejšia avšak plne profesionálne ergonomické riešenie určené taktiež firmám. COM ponúka maximálnu ergonomickú výbavu a mnoho možností voľby príslušenstva bez priplatku s čo najlepším prispôsobením ergonomickej výbavy Vášmu typu postavy. Investujte do svojho zdravia, je to na Vás.

4.) VYSKÚŠAJTE NA VLASTNÝ CHRBÁT. Pozrite si modely na webe therapia.cz.
Podľa typu Vašej postavy si predbežne vyberte model, ktorý sa Vám páči. Navštívte nás v našej predajni a vyskúšajte si stoličku, ktorú ste si zvolili (všetky modely stoličiek THERAPIA máme k vyskúšaniu v našej predajni spolu s odbornými doporučeniami vyškolených predajcov priamo u výrobcu stoličiek THERAPIA) . Vyskúšanie THERAPIE Vám nezaberie viac ako 30 minút.

5.) SKÔR AKO SI OBJEDNÁTE… Máte v súčasnej dobe bolestivé stavy pri sedení? Povedzte nám to, možno Vám bude vyhovovať niektorá stolička z ponuky ŠPECIÁL. Doporučujeme poradiť sa s lekárom alebo fyzioterapeutom a stoličku dôkladne vyskúšať. Sedieť sa dá aj bez bolesti.

 

Stoličky THERAPIA ENERGY
Zdravotné stoličky THERAPIA

Stoličky THERAPIA ENERGY

Ergonomické zdravotné stoličky THERAPIA ENERGY pristanú hlavne ženám. Odľahčený dizajn chrbtovej opierky umožňuje dokonalé natiahnutie.

Detail
Stoličky THERAPIA BODY
Zdravotné stoličky THERAPIA

Stoličky THERAPIA BODY

Ergonomické zdravotné stoličky THERAPIA BODY ponúkajú dokonalé pohodlie pre mužov. Plný dizajn chrbtovej opierky podoprie aj široké ramená.

Detail
Stoličky THERAPIA ŠPECIÁL
Zdravotné stoličky THERAPIA

Stoličky THERAPIA ŠPECIÁL

Ergonomické zdravotné stoličky THERAPIA ŠPECIÁL ponúkajú optimálne riešenia pre lekárov, extra veľké osoby, seniorov a dispečerov nepretržitých prevádzok. Nájdete tu aj zdravotné riešenia pre bolestivé stavy alebo vrodené vady a zaujímavé príslušenstvo: kľakačku, podnožku, odnímateľné prateľné poťahy a ergonomickú chrbtovú opierku do automobilu.

Detail